Únik: Watch Dogs Legion umožní hrať za kohokoľvek

Watch Dogs Legion

Zabudnite na Watch Dogs 3! Ako už nedopatrením odhalil Amazon vo svojej ponuke, jedna z najväčších hier od Ubisoftu na túto jeseň/podzim bude Watch Dogs Legion.

To však nie je jediná novinka, ktorú britský Amazon zavesil na svoj web. Opäť sa potvrdzuje, že hra sa bude odohrávať v Londýne:

Watch_Dogs Legion sa odohráva dystopickej verzii Londýna blízkej budúcnosti. Je to svet po Brexite, v ktorom sa spoločnosť, politika aj technológie zmenili a premenili osudy. Londýn je jedným z najikonickejších miest sveta a po celé stáročia mal masívny dopad na celú Západnú kultúru. Teraz, ako mesto s jednou z najväčších mier ostražitosti a sledovania na svete predstavuje Londýn perfektné ihrisko pre Watch_Dogs.

Najväčšou novinkou je ale fakt, že hráči môžu hrať za ktorékoľvek NPC v hre. Ubisoft totiž vraví, že každá z postáv žijúca v hernom Londýne má svoje monológy a dialógy, animácie či povahové vlastnosti. Hráči tak budú môcť hrať a prežívať udalosti v hernom Londýne z pohľadu množstva individuí.

Tento systém je podľa Kotaku zároveň tak ambiciózny, že vývojárom spôsoboval bolesti hlavy a dokonca mohol viesť aspoň k jednému odkladu hry. Rozhodne bude zaujímavé sledovať, ako sa tejto mechanike prispôsobí príbehová línia hry, či to prinesie kopu vedľajších questov alebo iné prekvapenia.

via Kotaku; ResetEra

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *