Watch Dogs 3 sa má odohrávať v blízkej budúcnosti, nebude mať smrtiace zbrane

Všetko naznačuje tomu, že Ubisoft tento rok ohlási Watch Dogs 3, tentoraz odohrávajúce sa v Londýne.

To je informácia, s ktorou sme sa stretávali už dva roky. Nový únik z 4chanu však môže napovedať o hre viac, ak sa ukáže ako pravdivý.

Príspevok hovorí o tom, že hra bude zasadená do blízkej budúcnosti s cyberpunkovým nádychom a budeme hrať za polovičnú aziatku Sarah. Pracuje ako kyberšpecialistka pre bližšie neurčenú protiteroristickú organizáciu a jej úlohou je infiltrovať sa do DedSecu, veľkej hackerskej skupiny. Následne ju má zvnútra zničiť. K prekvapeniu mnohých, hra nebude mať smrtiace zbrane. Miesto toho sa budeme spoliehať len na ručné zbrane na omráčenie nepriateľov. Veľký význam bude mať stealth.

Z Watch Dogs 2 sa vráti parkour, ktorý bol upravený tak, aby bol prirodzenejší. Do hry pribudne skateboarding a možnosť kresliť graffiti. Hra taktiež ponúkne veľa bočných aktivít, vrátane možnosti bojovania proti drogovým skupinám. Boj proti drogám má príbehové zázemie: brat hlavnej postavy zomrel na predávkovanie a Sarah má ambíciu bojovať proti drogám. Okrem toho sa má v hre objavovať aj občianska nespokojnosť. Hráči sa budú môcť účastniť rôznych protestov a vzbúr, alebo proti nim naopak bojovať.

Prvé teasery na hru by sme mali vidieť už v najbližších týždňoch a k plnému ohláseniu dôjde na E3. Vydanie je zas naplánované na november/listopad 2019.

via ComicBook

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *