Ubisoft začína nový rok teasovaním novej hry. Bude to Watch_Dogs 3?

Watch_Dogs 2
O ohlásení noviniek z dielne Ubisoftu sa hovorí už dlhšie. Už dlhšie sa pritom očakávajú ohlásenia hier ako Watch Dogs 3, Splinter Cell alebo nejakej úplne novej Tom Clancy’s hry.

Nový, zatiaľ nezverejnený trailer na YouTube kanále Ubisoftu, prezentuje dôležitosť dronov pre civilné využitie. Teoreticky by to teda mohlo súvisieť s Watch_Dogs sériou, keďže už v dvojke mali civilné drony veľkú dôležitosť. V traileri je navyše prezentovaný City Cherubim, pouličný robot z Watch_Dogs 2 v tvare… kapsule.

Vo videu nám praktické formy využitia dronov v agrikultúre, doprave, bezpečnosti a údržbe prezentuje šéf Skell Technology, Jace Skell. Video prezentuje, že technológie boli navrhnuté tak, aby fungovali bez ľudského zásahu. Video sa odohráva v New Yorku a v jeho vidieckom okolí, čo môže naznačovať, že projekt, s ktorým tento trailer súvisí, bude na veľkej mape na severovýchode USA.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *