AI Ubisoftu potvrdila vývoj Watch_Dogs 3

Watch_Dogs 2
Prvé špekulácie o možnom zasadení Watch_Dogs 3 do Londýna sa objavili ešte minulý rok. Sú to však len špekuácie a čo je na nich pravdy, sa dozvieme až neskôr. Na druhú stranu, na hre sa už pracuje – potvrdila umelá inteligencia.

AI asistent z dielne Ubisoftu nesie meno Sam, skoro ako ten známy hovorca zo starších Windowsov a jeden čas youtuberská superstar. Sam funguje v beta verzii v aplikácii Uplay a hráči mu môžu už pár mesiacov pokladať rôzne otázky. Jedna z nich súvisí aj s pokračovaním hackerskej open-worldovky. No zatiaľ čo bežný asistent by hráčov poslal na Google alebo povedal, že nemá žiadne informácie, Sam sa trochu prekecol. Hráčom na otázku povedal, že hra ešte nie je hotová, ale už mal možnosť skúšať raný build a bol vcelku solídny. Ubisoft vraj robí s hrou zázraky a ani Sam sa nevie dočkať, až si ho hráči zahrajú sami.

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *