Microsoft vraj predstaví nový MechAssault na E3

MechWarrior 5 MechAssault

Pri Microsofte sa už dlhší čas hovorí o oživení starých značiek, ku ktorým patria napríklad Conker, Banjo-Kazooie alebo MechAssault. Tento trend odštartovala vlna ohlásení týkajúca sa remastrov či remakov starších značiek, z ktorých napokon vzišiel Phantom Dust a Voodoo Vince Remastered pre Xbox One a Windows 10.

K týmto dvom by sa však mohla budúci mesiac pridať ďalšia stará značka z univerza BattleTech – MechAssault. Záujem o oživenie tejto značky konieckoncov už minulý rok prejavil Phil Spencer a fakt, že si Microsoft zabezpečil exkluzivitu na prvý Titanfall od EA, nasvedčuje tomu, že Microsoft naďalej vníma tento žáner ako atraktívny.

Naznačovať tomu môže aj fakt, že štúdio Piranha Bytes, ktoré v súčasnosti vyvíja inú hru z tohto univerza – MechWarrior 5: Mercenaries, sa ešte koncom roka 2018 stretlo s vedením Microsoftu. Pre zaujímavosť, značka MechAssault však bola úplne prvou hrou z univerza, ktorá vyšla exkluzívne pre pôvodný Xbox. Na vývoji pracovalo štúdio Day 1 Studios a hra sa neskôr dočkala pokračovania v podobe onlinového MechAssault 2: Lone Wolf.

via Comicbook

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    a toto niekoho baví?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *