Stallion83 stratil titul kráľa achievementov!

Xbox One Achievements

Získavať achievementy je pre niekoho hobby, niekto to ignoruje a niekto je vďaka nim v Guinessovej knihe rekordov. Za rekordný počet achievementov mal doteraz neohrozenú pozíciu hráč menom Stallion83.

Tento je pod svojim úradným menom známy ako Ray Cox a v čase písania článku sa pýšil 1 584 099(G). Počet hier, kde vyzbieral všetky acheivementy, sa odhaduje na pár stoviek, celkovo však hral pár tisíc hier. Vlastne by nás ani neprekvapilo, kebyže na jeho profile nájdeme každú hru, ktorá kedy vyšla na Xbox 360 a Xbox One.

Minecraft Pocket Edition Xbox Achievements

Už keď pred pár rokmi pokoril hranicu 1 000 000(G), sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov a neskôr sa tam objavil zase, pre zmenu kvôli neohrozenému prvenstvu. Čestným titulom to však neskončilo, Microsoft mu na znak rešpektu daroval doživotný Xbox Live Gold. Jeho náprotivok na PS4 pre zmenu dostal ban za nevhodnú komunikáciu v multiplayeri.

Ray Cox v poslednej dobe poľavil, mal svatbu, medové týždne a zredukoval svoju hernú aktivitu. A to sa odrazilo na tom, že padol na druhé miesto. Oficiálne ho predbehol Stephen Rowe alias smrnov, ktorý má 1 591 360(G). Či Ray Cox zabojuje za získanie strateného titulu alebo ho nechá tak, pretože rodina je prvoradá, sa uvidí neskôr.

Ray Cox Stallion83

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *