Dead or Alive ide s VR do extrémov, bojovníčky môžete ovoňať

Dead or Alive 5 Last Round

Pokiaľ ste si mysleli, že je Dead or Alive najperverznejšia bojovka na svete, neboli ste od pravdy ďaleko. Ale to by neboli japonci, keby tú perverznosť neposunuli na nový level.

Už klasický VR zážitok z tejto čisto ženskej bojovky by stál za nahliadnutie, lenže Tecmo Koei sa s tým neuspokojí. Aby ste mali skutočný zážitok, štúdio pripravuje Dead or Alive Xtreme Sense. Tu sa vcítite do kože bojovníčok v bikinách. Doslova.

Dead or Alive Xtreme Sense

Nový prírastok do tejto série využíva špeciálnu platformu VR Sense. Tá bola vyvinutá zatiaľ len pre herné automaty, ktoré pri hraní hry zapájajú rôzne zmysly a dajú vám pocítiť teplo, zimu, vietor, hmlu/rosu a po novom aj pachy. Podľa slov japonského portálu Famitsu, ktorý mal možnosť sa do hry, ehm, vcítiť, je Kasumi voňavá.

Či sa niekedy tento VR zážitok dostane za hranice Japonska, nie je známe. No určite by to okorenilo hranie bojoviek na VR, až sa dostane na Xbox One X.

Dead or Alive 5 vyšlo ako free-2-play hra pre Xbox One.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *