Ďalšia správa naznačuje, že sa Watch_Dogs 3 bude odohrávať v Londýne

Watch Dogs

Ubisoft už skôr naznačil, kam sa môže séria Watch_Dogs pohnúť po druhom dieli. V jednej z aktualizácií upravil koniec hry tak, aby odkazoval na londýnsku štvrť Brixton.

Právom sa teda objavili špekulácie, že Watch_Dogs 3 sa bude odohrávať v Londýne a práve to by mohla byť pravda. Ubi nič nepotvrdil, zato Jason Schreier z Kotaku v tom má jasno. V správe, kde prehlásil, že vydavateľ naozaj chystá vikingský Assassin’s Creed a starorímsky diel nepripravuje vôbec, tiež potvrdil práce na londýnskom Watch_Dogs 3.

Toto rozhodne poteší, keďže v Londýne sa dlho neodohrávala žiadna hra. Naposledy tu mala byť PlayStation exkluzivita Getaway 3, ktorá však vyšumela do stratena. Okrem toho sa tu odohrávali predošlé dve časti a PSP exkluzivita Gangs of London. Dobre, tak ešte to bola jedna z lokácií série Project Gotham Racing.

Watch Dogs 2

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *