Watch Dogs Legion predstavené, môžete hrať aj za babičku

Watch Dogs Legion

Ubisoft na úvod svojej E3 konferencie ukázal obsiahly gameplay z chystanej open-worldovky Watch Dogs Legion.

Tá sa odohráva v dystopickej budúcnosti v Londýne po brexite. Policajné mesto výrazne obmedzuje slobodu obyvateľov a je len na hackeroch DedSec, aby sa postavili na odpor a aby získali čo najviac posíl. V hre totiž ide o to získať do svojich radov čo najviac ľudí, za ktorých budete môcť hrať a plniť s ich pomocou misie. V princípe, každá postava má svoje jedinečné vlastnosti a schopnosti, vďaka čomu budete môcť jednotlivé misie robiť len s konkrétnymi druhmi postáv.

Každá z postáv v hre je simulovaná, má svoje vlastné konexie, vzťahy a samozrejme len jeden život. Znamená to, že ak vám niektorú postavu zabijú, zomrie navždy a tak za ňu budete musieť nájsť náhradu, ak budete chcieť plniť určité typy misií. Náhradník môže byť kdekoľvek, stačí si ho vyprofilovať. Expertom na drony môže byť ten hipster, čo si práve kupuje hot-dog, ten dopravák čo riadi križovatku, alebo aj tá 70-ročná babka, čo kŕmi holuby.

Všetci môžu byť súčasťou Odporu – každý môže byť hrdinom. Watch Dogs Legion vychádza 6. marca/března 2020 na Xbox One, PC, PS4 a Google Stadia.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár