Tajomný profil na postuje screenshoty z finálneho Hitmana na Instagram

HITMAN Episode 6 Hokkaido

Už na konci tohto mesiaca nás čaká vyvrcholenie prvej sezóny Hitmana a Square sa na to náležito pripravuje. Veď inak by zrejme nezačal na Instagram postovať screenshoty z Hokkaida pod tajomným profilom. Žeby to znamenalo nejaké dôležité odhalenie?

Profil 5n0wm4n na Instagrame postupne zverejňuje screenshoty z hry. Môže nám naznačovať nové Opportunities v ďalšom leveli, potenciálne obete a aj úkryty. A tiež niečo viac z miesta činu, kde sa bude epizóda 6, Hokkaido, odohrávať. Vzhľadom k tomu, že je profil anonymný, objavili sa špekulácie, že nám tým chcú tvorcovia povedať niečo viac. Napríklad, že ho má na svedomí nejaká tá bytosť, ktorá by sa mohla objaviť ešte v tejto alebo možno až v budúcej sezóne.

Zaujímavý bonus na koniec si Square pripravilo v podobe novej zbrane. Je to špeciálna 5mm pištol, ktorá je výnimočná v tom, že vám ju nenájdu pri kontrole, takže s ňou viete prekĺznuť kamkoľvek a dokončiť s ňou ktorúkoľvek epizódu. Má však jeden háčik, nemôžete jej doplniť muníciu. Ale na druhú stranu, pištol má tlmič, takže nikto nebude počuť, že ste niekoho práve zastrelili.

hitman-hokkaido-instagram-teaser

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *