Nové info o misii „World of Tomorrow“ v Hitman: Sapienza

Hitman Sapienza

Po tom, ako Agent 47 popravil organizátorov módnej šou v Paríži, sa tento neohrozený zabijak presúva do mestečka Sapienza v susednom Taliansku. Na prvý pohľad celkom obyčajné pobrežné mestečko je domovom pre slávneho biologického inžiniera Silvia Carusa. Tento muž sa postaral o viacero vedeckých objavov, no ten najnovší rozhodne nie je bezpečný. Práve v jeho laboratóriu vznikol smrtelný DNA vírus, ktorý ohrozuje ľudstvo. Pri vytvorení tejto hrozby mu pomáhal talentovaný vedec Francesca De Santis. Ako už zrejme tušíte, obaja sú cieľom. A cieľom je aj samotný vírus, ktorý je treba zneškodniť skôr, než sa dostane von.

Nová 10-eurová epizóda bude obsahovať len misiu World of Tomorrow, ktorá sa bude dať opäť prejsť niekoľkými spôsobmi presne tak, ako Paríž. Od toho sa budú odvíjať aj achievementy, ktoré budú snáď rovnako zábavné ako tie v prvej epizóde hry.

Atmosféra však bude pravým opakom Paríža. Zatiaľ čo tam sa dalo ľahko splynúť s davom, tu žiadne davy nejestvujú. Sapienza je totiž také to spanilé mestečko v ktorom zdochol pes. Alebo skôr vedec. Zopár turistov sa tu nájde a rovnako tak sa ulicami mesta budú potulovať aj miestni obyvatelia. Dostať sa do vedcovej vily však nebude najľahšia úloha. Aj keď je mesto pusté, vilu chráni veľa ochrankárov.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *