HITMAN bude v obehu minimálne tri roky!

Hitman

HITMAN sa pomaly blíži ku koncu a preto nastáva otázka, čo bude ďalej? Čaká nás vydanie novej hry? Alebo budú vychádzať ďalšie DLC? Možnosť #2 je tá správna.

Tvorcovia z IO-Interactive totiž potvrdili, že HITMAN pre Xbox One, PS4 a PC nebude záležitosťou jedného roka. V skutočnosti majú vývojári už teraz naplánované tri sezóny, počas ktorých Agent 47 zavíta do mnohých lokalít sveta a bude tam zabíjať na objednávku. Očividne sa teda epizodické vydávanie uchytilo a aktuálnosti hry napomáhajú aj pravidelné Elusive Targets a aj špeciálne epizódy, ktoré sú však dostupné len pre držiteľov Season Passu alebo Full Experience. Vydanie bonusových dvoch epizód pre nás, bežných hráčov, je zatiaľ v nedohľadne.

V súčasnosti sme teda v prvej sezóne, ktorá má 7 epizód a tri z nich už vyšli. Štvrtá vychádza budúci týždeň, no a v nasledujúcich mesiacoch roka vyjdú aj posledné dve, teda Japonsko a USA. A potom nás čakajú aspoň dve ďalšie sezóny a podľa toho, ako sa uchytia, môže byť hra predĺžená.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *