IO Interactive pripravuje dve hry a seriál Hitman

Hitman Absolution
IO Interactive už nad sebou nemá investora a tak chcú tvorcovia realizovať svoje plány v plnej paráde. Už skôr totiž potvrdili, že vyvíjanú úplne novú Hitman hru, o ktorej budeme počuť viac budúci rok.

Je však jednou z dvoch hier, na ktorých štúdio pracuje. Hoci o tej druhej IO Interactive nič nehovorí, môžeme sa dovtípiť, že ňou bude druhá sezóna terajšej hry. Otázne tak ostáva, či skôr ohlásený diel na rok 2018 bude konzolový alebo mobilný. Dovtedy sa môže o hre len špekulovať.

Podľa všetkého je tiež v príprave televízny seriál. Tento má byť dostupný cez Hulu TV v spolupráci s Fox 21. Produkčná spoločnosť Fox 21 má na konte aj dvojicu filmov, Hitman z 2005 a Hitman: Agent 47 z minulého roka. Scenáristom seriálu má byť Derke Kolstad, ktorý stojí aj za známym filmom John Wick. Na stoličkách výkonných producentov nájdeme Adriana Askarieha a Chucka Gordona. Ďalej sa má na seriáli podielať Bert Salke, Jane Francis, Gloria Fan, Kira Innes a Jordan Helman.

HITMAN Patient Zero

via Deadline

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *