Red Dead Redemption pre Xbox One tak skoro nebude

Red Dead Redemption

Pre niektorých to bola najlepšia hra pre Xbox 360, iní dokonca kvôli nej ani nechceli prejsť na novú generáciu konzol. Ale to už teraz nehrozí, pretože Red Dead Redemption bude čoskoro spätne kompatibilné na Xbox One! Vlastne, ono už tento víkend bolo spätne kompatibilné, ale museli ste ho mať stiahnuté cez Xbox Store a museli ste sa k tomu dopracovať cez týpka menom rockohoward. Ten očividne leakol budúce plány Microsoftu, ale aspoň vďaka tomu vieme, že RDR môžeme naozaj očakávať v priebehu nasledujúcich mesiacov. A možno aj v priebehu tohto, uvidíme. Ale zopakovať si Redemption by nás veľmi potešilo, naozaj ide o skvelý titul, ktorému by sme dali rovných 10 bodov. Nielen singleplayer, ale aj multiplayer, ktorý tu bol naozaj zábavný a bohatý.

Okrem RDR-ka by mali takto v budúcnosti pribudnúť aj ďalšie hry. Menovite by to mal byť Alan Wake’s American Nightmare, čo je spin-off odohrávajúci sa vo fiktívnom seriáli Night Springs. Ďalej by tu mali byť Halo Wars, ktoré nám boli sľúbené ešte v decembri/prosinci, ale nedočkali sme sa ich, zatiaľ. Potom tu je Castlevania: Symphony of the Night, rezačka Left 4 Dead 2Tekken Tag Tournament 2, pokiaľ je na vás Mortal Kombat až príliš brutálny.

via Feed4Gamers.com; XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *