Xbox One X podporuje webkamery na streamovanie a Skype

Xbox One X Webcam

Tak sa zdá, že streameri už pri vysielaní z Xboxu nebudú potrebovať Kinect. Microsoft totiž potvrdil, že Xbox One X bude podporovať tradičné USB-čkové webkamery.

Podmienkou však je, aby tieto kamery využívali len USB port a žiaden ďalší. Budú sa dať pripojiť dopredu alebo dozadu pomocou tohto konektora, presne tak ako ďalšie periférie. Napríklad sa hovorí o podpore klávesnice a myši pre aplikácie a vybrané tituly (napríklad stratégie ako Halo Wars).

Mike Ybarra tiež potvrdil, že Xbox One X ponúkne vyladené, vylepšené a možno aj trochu odlišné prostredie oproti klasickému One a One S. Zmeny sa však budú týkať zrejme len animácií a plynulosti prostredia.

Nakoniec potvrdil, že ak používate externý disk na hry, stačí ho pripojiť do One X. Maximálne bude treba počkať, až sa u hier stiahne Xbox One X patch.

Seagate Gears of War 4 External Drive

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *