Xbox dostáva vlastný dezodorant a sprchový gél Axe/Lynx

Axe Lynx Xbox

Drahé naše mamky, priateľky či manželky, viete, že s nakupovaním darčekov pre nás, xboxerov, to nemusí byť vždy najľahšie.

Napríklad s tými hrami, no… Niečo kúpite a potom zistíte, že to vlastne už máme alebo že sme to už dávno prešli, prípadne že to máme stiahnuté z toho čarovného Game Passu. A čo tak niečo praktické? Našťastie, existujú aj také veci – či už sa jedná o oficiálny merch od Numskull alebo o nejaké hygienické doplnky. Počkať čo?

Nie, nerobím si srandu. Microsoft a Lynx (Axe) totiž oznámili spoluprácu a vydávajú toto leto exkluzívnu zbierku dezodorantov, sprchových gélov a telových sprejov Lynx Xbox. Táto sada sa podľa tvorcov vyznačuje sviežou vôňou zelených citrusov v úvode, presnejšie cítiť citrónovník tŕnitý a citrón zimný, po ktorom nastupuje aromatická vôňa mentolu a šalvie a na záver to dozvučí juhoázijský aromatický olej pačuli a dreviny.

Hygienické doplnky Xbox Lynx majú byť od tohto júla/července dostupné v Austrálii a na Novom Zélande, o dostupnosti v iných kútoch sveta žiaľ Microsoft nepovedal nič viac. My si tak zrejme v najbližšej dobe budeme môcť vychutnať len E3 konferenciu, na ktorej uvidíme novinky zo sveta hier a hardvéru.

Axe/Lynx Xbox Lift Your Game

via The Verge

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *