Nové Deals with Gold prinášajú Agathu Christie, Farming Simulator, DLC a nedávne novinky

Agatha Christie The ABC Murders

Po oddychovom týždni sa opäť stretávame s tradičnou ponukou zliav na Xbox One – Deals with Gold. Tentoraz si na svoje prídu fanúšikovia detektívok, (opäť) fanúšikovia JRPG a aj core hráči.

Microsoft totiž mimo iného spustil výpredaj Blood Bowl 2 vrátane jeho DLC a to isté platí aj o Farming Simulatore 17. Aby toho nebolo málo, je to jedna z najúspešnejších hier minulého roka celosvetovo. A vlastne celkovo, keď sa tak na ponuku zliav človek pozrie, vidí tam hromadu DLC do rôznych hier. Už tradične tam patria aj zľavy na kostýmy a slečny do bojovky Dead or Alive 5: Last Round, ktorá vyšla na Xbox One ako free-2-play hra.

Okrem toho sú teda v 70% zľave Vraždy podľa abecedy od Agathy Christie, ktoré sa dočkali herného spracovania. Veľké zľavy sú aj na menšie tituly, ktoré vyšli v poslednej dobe a zaujmú – Yesterday Origins a Teslagrad. Jeho nástupca, World to the West, má 33% zľavu, presne tak ako The Surge (alias futuristické Dark Souls) a RiME. Táto hra mala byť pôvodne Xbox exkluzivitou, potom mala byť PS4 exkluzivitou a nakoniec sa stala multiplatformovkou, ktorá vyšla aj na Nintendo Switch. Mimochodom niečo na štýl dávnejšej PS2 záležitosti Ico.

A v zľave sú nakoniec aj dve nami nedávno recenzované hry Seasons after FallShiness: The Lightning Kingdom.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *