Fable Fortune sa už dá stiahnuť na Xbox One a Windows 10

Fable Fortune

Pôvodne malo vyjsť už pred dvomi týždňami, na poslednú chvíľu však došlo k odkladu. Fable Fortune vďaka tomu práve teraz vychádza na Xbox One a Windows 10 s podporou Xbox Play Anywhere. Samozrejmosťou je tým pádom podpora cross-platform multiplayeru, ktorý sa do kartovej hry skvelo hodí.

Momentálne si hráči môžu zvoliť niektorého zo šiestich Hrdinov s vlastnými schopnosťami a deckmi a pustiť sa s ním do hrania v PvP alebo coop režimoch. Podobne ako v tradičných RPG dieloch, aj kartový titul dá hráčom možnosť zvoliť si dobrú alebo zlú cestu. Podľa toho sa prispôsobia aj sily a efekty jednotlivých kariet, čo môže zvrátiť celý priebeh hry.

Momentálne je hra platená, Fable Fortune sa dá kúpiť len ako súčasť Founder’s Packu za 12,99€ (alebo v rámci zľavy za 10,39€). Dôvodom je, že hra je stále vo vývoji, je v Game Preview programe a vývoj treba nejakým spôsobom zaplatiť. Hráči však dostanú ako bonus 20 balíčkov kariet, exkluzívnu Flaming Fowl Trophy kartu a vzácnu Giant Egg kartu. Neskôr hra bude free-2-play.

Fable Fortune
Fable Fortune
Developer: Mediatonic
Price: Free

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *