Kašlite na gameplay, v tejto sa rovno prechádza na loot boxy

Rok 2017, hlavne jeho posledné dva mesiace, nás presvedčili o tom, že v dnešnej dobe už nie je gameplay taký dôležitý. My, hráči, máme totiž o niečo ambicióznejšie ciele, než nejaké strieľanie pixelov na obrazovke. Chceme otvárať loot boxy!

A práve tu uvidelo štúdio Mutant Entertainment dieru na trhu. Takú, ktorú si dokonca žiadne veľké štúdio, či je to Activision alebo EA, nevšimli. Ich nová hra I Can’t Believe It’s Not Gambling totiž vynecháva akýkoľvek gameplay a prechádza rovno k otváraniu loot boxov. Takže teraz môžete omnoho rýchlejšie prežívať ten pocit, keď sa prehrabávate čím ďalej tým väčším množstvom loot boxov, z ktorých vám vypadávajú veľakrát tie isté nepotrebné veci, pri vašej ceste za získaním itemu, ktorý by ste mali rýchlejšie odomknutý za pomoci platobnej karty.

Hra ponúka šesť kategórií loot boxov – Common, Uncommon, Rare, Epic, Legendary a vôbec poprvýkrát v hernom priemysle – Trash. Len v tejto hre ale máte možnosť získať ich všetky. A hra vás na to bude ustavične upozorňovať, ako sa od správnej hry očakáva. A tak môžete odomykať loot boxy, v ktorých nájdete skiny, čapice alebo ďalšie loot boxy! A aby toho nebolo málo, v budúcnosti sa chystajú ďalšie typy loot boxov, ktoré sa odlišujú väčšinou len farbou.

I Can't Believe It's Not Gambling
I Can't Believe It's Not Gambling
Developer: Mutant Entertainment Studios
Price: 0,99 €

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *