Prichádza remaster GTA IV?

GTA V Liberty City

Tak nejak jediná hra, u ktorej Rockstar testuje spätnú kompatibilitu, je Red Dead Redemption. Ale nebolo by na škodu, keby sa niečo udialo aj so staršími dielmi GTA, keďže, ruku na srdce, 5-ka tu je už moc dlho. Lenže k oznámeniu noviniek by malo dôjsť podľa Take2 už čoskoro a vyzerá to, že nás čaká návrat do Liberty City!

Naznačil to jeden zo zamestnancov Rockstaru, Adrian Page, ktorý na svojom webe zverejnil screenshot zo značne vylepšenej podoby Liberty City z GTA IV. Už len na tomto jednom screenshote môžeme vidieť obrovský rozdiel v kvalite modelov, vidíme tu inú vodu a aj dno jazera a úplne iné stromy (a menej stromov). Budovy nemôžeme porovnať, keďže na screenshote z GTA IV ich prakticky nevidno. Ktovie, čo to má teda znamenať. Buď sa v blízkej dobe dočkáme ohlásenia GTA IV Remastered, čo by nebolo na škodu, alebo pôjde o rozšírenie GTA Online. Rockstar totiž už v prvom traileri na GTAO povedal, že sa multiplayer rozšíri aj do ďalších lokalít a Liberty City by celkom dávalo zmysel, keďže už tu je a „len“ stačí vytvoriť HQ podobu. Hlavne pochybujeme o tom, že ide o žart, keďže remodelovanie mesta kvôli jednému fake obrázku by vyžadovalo fakt veľa trpezlivosti a času.

Navyše, už dávnejšie sa objavili fámy o tom, že sa Rockstar plánuje vrátiť do svojej repliky New Yorku.

Liberty City IV vs V

GTA IV Remastered

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *