Unravel Collector’s Edition je najrozkošnejšia zberateľka, aká kedy vyšla

Unravel

V našom seriáli Absurdné Limitky ukazujeme limitky, ktoré to dotiahli do absolútnych limitov. Na jednu takú limitku sa pozrieme už zajtra, ale ešte predtým sa pozrieme na jednu, o ktorej môžeme povedať len jedno: Cute. To je totiž jediné slovo, ktorým vieme popísať Unravel: Collector’s Edition, ktorá vychádza už budúci týždeň.

Jej najdôležitejšou súčasťou je totiž ručne vyrobený Yarny v jeho životnej veľkosti, takže tu možno očakávať naozajstnú zberateľskú hodnotu. Ten vyzerá naozaj rozkošne a popravde, aj keď v redakcii už máme po puberte, tak sa nám táto zberateľka naozaj páči. Súčasťou balenia bude samozrejme aj hra, opäť v digitálnej podobe. Čo sa týka dostupnosti, tak táto collectorka má byť dostupná zatiaľ len v BestBuy v USA za 35 dolárov, ale ako to už býva, tak z času na čas sa nejaký takýto kúsok dostane aj do Európy. Dúfame, že to platí aj v tomto prípade. Yarnyho naozaj chceme!

Unravel Collector's Edition

via DualShockers

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *