Windows 10 oslavuje 1. rok a testeri dostávajú exkluzívny obsah!

Windows Insider Anniversary Ninja Cat

Windows 10 oslavuje prvý rok svojej existencie a Microsoft za to vďačí najmä účastníkom programu Windows Insider. Práve tí (medzi nimi som sa nachádzal aj ja, keďže rád testujem) dostali od Microsoftu malú pozornosť. Jednak je to sada exkluzívnych wallpaperov a jednak je to jedna GIF animácia, ktorú môžete použiť.. No neviem, kde sa dá použiť, ale asi ju môžete uploadnúť aj na Facebook a tak ďalej.

Každopádne, oba darčeky sa nesú v spoločnom duchu. Je na nich logo Windows, okolo ktorého sa pohybuje mačka Ninja Cat. Je to teda taká malá srandička, ktorá pobaví a zároveň ukazuje, že Microsoft na ľudí, ktorí mu pomohli dotiahnuť Windows 10 do súčasnej podoby, nezabúda. Wallpapery s Ninja mačkou dostanete v balíčku, kde sa okrem desktopových wallov nachádzajú aj wally pre mobil. Samozrejme nechýbajú aj viaceré rozlíšenia, takže si viete nájsť to pravé pre váš Windows 10 Phone, ale aj pre svoj počítač. Asi najväčším prekvapením pre mňa však bola skutočnosť, že si wallpaper môžete dať aj na fitness trackery od MS. Konkrétne pre MS Band a MS Band 2.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *