Jarný výpredaj pre Windows 10: Zlacnené boli hry aj Photoshop

Windows Store icon

Ako sme už sľúbili predvčerom, tak plánujeme pokryť čo najviac z tohtoročného jarného výpredaja a to zahŕňa aj zľavy pre Windows. Samozrejme, len zľavy z Windows Store, keďže písať sem zľavy zo Steamu by trvalo pár rokov.

Ako ste už zrejme mohli tušiť, tak viacero zliav pre Windows 10 je zároveň platných pre Xbox vďaka Play Anywhere. Vďaka tomu si tak môžete na svoj PC s Windows 10 zohnať za zvýhodnenú cenu napríklad Forzu Horizon 3 alebo Halo Wars 2. Zároveň si ich potom môžete zahrať aj na Xboxe, čo poteší ak máte doma herné PC a Xbox u rodiny, kde plánujete stráviť Veľkonočné sviatky.

Takto si so sebou vezmete celú hru vrátane savu, ktorý sa vám synchronizuje a vy tak môžete pokračovať presne tam, kde ste skončili, či už v expandovaní svojho festivalu v Austrálii alebo budovaní základne na neznámej planéte v Astroneer. Aj ten je zlacnený a dá sa kúpiť za 15€, čo je príjemná cena, ak pomyslíme že to je mix Minecraftu a No Man’s Sky s podporou multiplayeru. Zlacnené však boli aj nejaké hry, ktoré podporuj XPA nemajú a ktoré sa dajú kúpiť jedine na počítač. K nim patrí napríklad HITMAN GO, Quantum Break alebo Ori and the Blind Forest: Definitive Edition.

APLIKÁCIE

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Erika píše:

    prinieste to do 9 20

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *