Bývalý QA tester Treyarchu odhalil zrušenú kampaň a ignoranciu pri vývoji Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4
Ešte pred ohlásením sme sa dozvedeli, že Call of Duty: Black Ops 4 malo ponúknuť kampaň, ale Treyarch ju nakoniec zrušil, pretože bola príliš náročná na vývoj. Pravda však mohla byť aj iná.

Svoj pohľad na vec priniesol človek, ktorý sa veľmi rýchlo identifikoval ako bývalý člen QA tímu Treyarch. V štúdiu pracoval aj v čase, kedy pracovalo na Black Ops 4 a preto mal prístup aj k veciam, ktoré sa nakoniec nikdy nestali skutočnosťou. Tvrdí, že veľké miesto v kampani mala rivalita a kooperácia. Malo tak ísť o 2v2 kampaň, v ktorej sa predbiehali dva tímy v plnení úloh. Treyarch však nakoniec podľa bývalého zamestnanca kampaň zrušil, pretože sa chcel viac sústrediť na multiplayer. Kampaň dovtedy tvorilo päť misií, ktoré však boli v polovici roka 2017 zrušené v prospech režimov Blackout a Zombies.

Call of Duty Black Ops 4

V príspevku na Reddite leaker odhalil aj informácie k chystanému obsahu. Podľa neho bude každé DLC obsahovať jednu Zombies mapu a prvý dodatok bude prequelom k príbehovej línii Chaos a ponúkne štyri nové hrateľné postavy. Časom by tiež mali pribudnúť aj mapy do príbehovej línie Aether. Ďalej ohlásil, že sa pripravuje nová Nuketown Zombies mapa a možno, ale len možno sa vráti do hry 4v4 Zombies mód. Tiež by sa mala do hry vrátiť Speed Cola vo forme bonusového Vaporu, ktorý hráči dostanú iba ak majú všetky štyri ostatné vapory. Ten však už mohol byť zrušený, keďže QA tester už v Treyarchu nepracuje a teda nemôže osud režimu jednoznačne potvrdiť.

Vyjadril sa tiež, že štúdio šetrí na kvalite: venuje sa vraj len oprave tých bugov, ktoré prezentujú významní YouTuberi a nie masy. Navyše, testovanie kvality má v tejto chvíli na starosti len jeden jediný človek, ktorý 12 hodín každý deň testuje hranie kôl 90 až 150 s pomocou God Mode. K obľúbenej aktivite hráčov – hľadaniu easter eggov – dodal, že hlavnými „Classified EE“ sú v Black Ops 4 cutscény a že hra nebude obsahovať easter eggy ako napríklad boss fighty na iných mapách. 

Via MP1ST.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *