Pozrite sa na všetky Xbox One ovládače, ktoré kedy Microsoft vyrobil

Xbox One Controllers

Microsoft tento týždeň zverejnil skoro polhodinové video, v ktorom nám ukazuje históriu špeciálnych edícií ovládačov pre Xbox One a ukazuje nielen tie, ktoré sa dostali do výroby, ale aj také, ktoré sme ešte nikdy nevideli.

Svoju premiéru, respektíve comeback zažijú aj také kúsky ako napríklad ovládač od devkitu Durango, ktorý mal zebrový motív. Microsoft zároveň pri každom ovládači, alebo pri každej sérii ovládačov, popisuje dizajnové rozhodnutia. Medzi špeciálnymi kúskami nájdeme aj napríklad biely „I Made This“ model, ktorý dostali všetci, ktorí niekoľko rokov pracovali na vývoji Xbox One.

Microsoft v dokumente postupne predstaví jednotlivé farebné verzie, Shadow edície, Tech a Sport edície a odhalí tiež niečo z pozadia Xbox Design Lab. Pri príležitosti jeho spustenia si spoločnosť nechala pre svojich zamestnancov vytvoriť špeciálne ovládače zložené z absolútne všetkých dostupných farieb. Zaujímavosťou je, že Microsoft vtedy prekvapil výrobcu, keď s ním uzavrel zmluvu na vytvorení ohromného množstva rôznych farebných, náhradných komponentov a vytvoril pre ne samostatný sklad.

V rámci videa tiež vidíme limitované edície, medzi nimi aj úplne prvé: Titanfall, Call of Duty: Advanced Warfare a Halo 5: Guardians. Vo videu sa objaví aj špeciálna limitovaná Gears of War 4 verzia Elite Controlleru, pri ktorej tiež Microsoft ukázal pár nevydaných doplnkov, vrátane D-Padu s vizuálom kolieska.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *