Šéfredaktor The Verge tvrdí, že už dnes uvidíme nový 150-dolárový ovládač Washburn pre Xbox

Xbox One Elite Controller
Šéfredaktor The Verge na seba upútal pozornosť pred pár dňami, keď prehlásil, že na Gamescome uvidíme nový bezdrôtový ovládač pre Xbox One za cenu 149 dolárov. Ako ale vieme, to sa nestalo a svoju chybu si šéfredaktor priznal. Dodáva však, že ovládač uvidíme už dnes.

Tom Warren vraví, že nový ovládač v hodnote 150 dolárov by nemal byť tzv. Xbox Elite Controller v2, ale pôjde o iný produkt s kódovým názvom Project Washburn. O čo presne teda ide, nie je v tejto chvíli jasné, ale to sa dozvieme už snáď v najbližších hodinách. V súvislosti s cenovou reláciou sa pritom dlhodobo špekuluje o novom ovládači, čo posilňujú aj uniknuté fotografie prototypov s integrovanou batériou, vylepšenými trigger lockmi a možnosťou nastavenia troch konfigurácií. Špekulácie pritom hovorili o možnom predstavení už na E3, kde by súčasne Microsoft predstavil oficiálne príslušenstvo preň, zahŕňajúce nabíjacie púzdro a dokonca bezdrôtovú nabíjačku.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Jogurtik píše:

    Jsem zvědav. Dlouho jsem odkládal koupě Xbox Elite Controller, kvůli tomu jsem čekal od E3 až po Gamesconu.

Pridaj komentár