Limitka GTA V s pervitínom – iba v GameStope

Vo Floridskom GameStope sa podarila celkom kuriozitka. Matka Kayla McAllister kúpila svojmu 11 ročnému synovi použité Grand Theft Auto V. Počas inštalácie tejto Mature Only hry si ani zdaľeka neplnoletý syn listoval manuál, kde narazil na zaujímavý herný bonus.

Našiel v ňom balíček bieleho prášku, ktorý Floridská polícia namerala ako 6 gramov narkotík metamfetamínu. Cenovo môže vychádzať takýto balíček porovnateľne so samotnou hrou.

Kayla McAllister o tom informovala na svojom Facebooku fotkou s popisom:

Dnes som zobrala syna do gamestopu v Tallahassee na zámenu pár hier. Keď otvoril booklet hry z druhej ruky ( MÔJ JEDENÁSŤ ROČNY SYN!!!!!!!) našiel toto. Pytlík vyjebaného fetu! Hra zjavne nebola dostatočne skontrolovaná. Kvôli tejto ľahostajnosti som mohla prísť o syna. Našťastie to priniesol rovno k nám s otázkou čo to je?

fet v krabičke od hry

Manažér GameStopu  sa pani McAllisterovej ospravedlnil a ponúkol hru vymeniť. Starostlivá matka ponuku odmietla s tým, že služby tohto deale.. predajcu už využívať nebude.

zdroj: Kotaku

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *