Deals with Gold štartujú spolu s výpredajom 2K

NBA 2K18
Ako spoznáte začiatok nového týždňa? Na Xboxe tak, že vás čakajú nové zľavy.

V súčasných zľavách ešte cítime dozvuky minulého týždňa, kedy Ubisoft organizoval svoj veľký výpredaj a zlacnel viacero hier, medzi ktoré patril už aj Assassin’s Creed Origins. Okrem toho výraznou položkou boli zľavy na Tom Clancy’s hry, z ktorých ešte jedna – Rainbow Six Siege – pretrváva v zľavách dodnes. Pre tie ostatné sú v zľave už len DLC balíčky, ktoré ak nemáte, tak si ich môžete zaobstarať za zvýhodnenú cenu. Utorok však so sebou priniesol aj ďalší výpredaj, tentoraz na hry od 2K, ku ktorým patria veci ako BioShock, Borderlands, mikrotransakcie do NBA 2K18 alebo aj zľava na Mafiu 3, ktorá poteší, ak si nebudete od hry robiť priveľké očakávania. U tohto dielu, na rozdiel od predošlých dvoch hier, táto nemusí sadnúť každému.

Okrem toho sú v zľave autíčka do Rocket League, ako aj samotná hra. Možno niekoho potešia drobné zľavy na Call of Duty, po boku ktorého sa Activision rozhodol zlacnieť aj Destiny 2. To je teraz v zľave dokonca v dvoch edíciách, ktoré sa odlišujú cenou, no v princípe obsahujú to isté. Až na nejaké tie predobjednávkové bonusy v podobe jednej či dvoch zbraní a armoru. A príplatku 5€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *