Deals with Gold: Jarmok Ubisoftu a zľavy pre Kinect!

TrackMania Turbo

S novým týždňom prišli aj nové Deals with Gold a tie najnovšie prinášajú jeden väčší výpredaj na Xbox 360. Aj k tomu sa dopracujeme, no najprv by sme sa pozreli na ponuku zliav pre Xbox One.

Hier, ktoré sú v zľave na Xbox One, je pomenej, ale ak ste doteraz ešte nehrali Trackmaniu, respektíve ste sa po nej pokukovali ale ešte ju nekúpili, tak teraz máte možnosť, pretože zlacnela až o 60%. Okrem toho došlo k zlacneniu pár ďalších hier od Ubisoftu a v zľave je aj Watch_Dogs 2. Ten je v zľave hlavne kvôli čerstvo vydanej 3-hodinovej trial verzii. Inak, za mňa, jedna z najlepších hier roka 2016 a môžem ju len doporučiť. Ak by ste náhodou mali chuť dohrať trilógiu Assassin’s Creed Chronicles, tak v zľave je aj tá. No a pokiaľ vás zaujímajú skôr nejaké strielačky, tak tu sú hneď tri od EA. Menovite Battlefield 1, Titanfall 2 a Star Wars Battlefront. A prekvapivo je tu aj jeden bundle 3 minihier pre Kinect. To môže byť náznak, že Microsoftu na Kinecte ešte stále záleží, no plánuje to vyjadriť iným spôsobom.

XBOX ONE KINECT

  • FRU – 10,49€ (-30%)
  • Kinect Triple Bundle – 17,49€ (-30%)
    • Beatsplosion! for Kinect
    • Boom Ball for Kinect
    • Squid Hero for Kinect

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *