Deals with Gold prinášajú výpredaj hier Sonic na Xbox 360

Sonic The Hedgehog

Ako som už spomenul v predošlom článku, tak najnovšie Deals with Gold so sebou prinášajú, mimo iného, aj veľký výpredaj série Sonic pre Xbox 360. A je naozaj veľký.

V zľave je v podstate všetko, čo so sériou súvisí. Zlacnené tak boli aj hry aj dodatky pre ne, vďaka čomu si ich môžete vychutnať za nižšiu cenu. Celkom vítané gesto u fanúšikov Sonica, ktorí majú túto sériu radi bez ohľadu na grafiku. Do dokonalosti chýba snáď len Mario & Sonic, ale to je exkluzivita pre Nintendo. Ale ruku na srdce, nebolo by pekné zahrať si Maria aj na Xboxe? Možno v budúcnosti, ak by sa Nintendo a Microsoft na niečom dohodli.

Jediným problémom je snáď len to, že zľavy potešia hlavne našich čitateľov z Česka. Na Slovenskom Xbox Marketplace je totiž dostupnosť Sonica poriadne oklieštená. Tak sme to teda rozdelili tak, že hry, ktoré sú dostupné len v Českom Marketplace, sú v nižšej časti článku.

DEALS WITH GOLD (SK)

DEALS WITH GOLD (CZ)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *