Xbox One S vstupuje do roku 2017 s dvomi edíciami

Xbox One Halo Wars 2 Forza Horizon 3 bundle

Rok 2017 začal už takmer pred mesiacom, ale Xbox One S ho ešte nestihol patrične osláviť. Aby to dobehol, tak záujemcom robí radosť s tromi novými bundlami.

Jedná sa pritom o bundle, ktoré majú aký-taký punc exkluzivity. V oboch prípadoch je totiž ku konzole pribalená nejaká hra z dielne Microsoft Studios. Už tradične to sú hry vo forme digitálneho kľúča, ktorý sa dá redeemnuť v Xbox Store. No a pretože to sú exkluzivity od Microsoftu, tak je treba rátať aj s podporou Xbox Play Anywhere a teda si hry zahráte aj na PC s Windows 10.

Prvé dva bundle budú dostupné už 7. Februára/února a obsahujú konzolu v 500GB alebo 1TB verzii a Forzu Horizon 3. Avšak, len klasickú edíciu bez dodatkov. Cena konzol je 300€ alebo 350€ v závislosti od kapacity Xboxu.

No a tretí bundle určite zaujme stratégov. Súčasťou balenia je totiž Xbox One S 1TB a Halo Wars 2 Ultimate Edition. Táto edícia zahŕňa hru, Season Pass s prístupom k novej príbehovej expanzii a benefity do multiplayeru, ako aj remaster prvej hry úplne zadarmo! A navyše je dostupný ako pre Xbox One, tak pre Windows 10. To sa pri RTS stratégiách hodí. No a čerešničkou na torte je 14-denný Xbox Live Gold, aby ste si mohli Halo Wars užiť naplno.

Halo Wars 2

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *