Asterix a Obelix vyjdú na Xbox One už tento rok!

Asterix Obelix
Nuže, zažiť Cézara v hre sa nám už podarilo z pohľadu egypťana, ale čo tak ho zažiť z pohľadu severského? S trochou čarovného nápoja od mocného druida? Bude aj to!

Francúzske vydavateľstvo Anuman Interactive, ktoré vydáva aj sériu Syberia, potvrdilo vývoj novej hry Asterix a Obelix. A aby toho nebolo málo, dvojica galov má poputovať na konzoly už koncom tohto roka, takže na ňu nebudeme čakať ani príliš dlho. O detailoch hry zatiaľ vydavateľstvo nehovorí, ale viceprezident Alain Milly naznačil, že v hre budeme hrať práve za Asterixa a Obelixa, pričom užitočnú pomoc by mal, ako inak, poskytnúť Panoramix. Vzhľadom k vzostupu kreslených hier môžeme špekulovať – bude kreslená ako Cuphead či bojovka Dragon Ball FighterZ? Alebo pôjde o 3D titul, akým bola napríklad Asterixova olympiáda?

via Zing

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

1 odpoveď

  1. Martinedo píše:

    Tak na toto sme asi vsetci zvedaví ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *