Rainbow Six Siege 2 sa nekoná

Rainbow Six Siege
Keď Ubisoft vydal minulý rok „kompletnú edíciu“ Rainbow Six Siege, ani vo sne by nás nenapadlo, že ju bude tento rok nasledovať ďalšia. A zdá sa, že ani tohtoročná kompletná edícia nie je v skutočnosti kompletná, pretože Ubisoft má s hrou veľké plány.

Ubisoft má s hrou plány na najbližších 10 rokov, čo zahŕňa pravidelné zásobovanie novými operátormi a obsahom, ako tomu bolo doteraz. Okrem toho, že už tento rok sa Siege rozšíri o 8 nových operátorov z rôznych špeciálnych zložiek z celého sveta, na najbližšie roky ich je v pláne ešte ďalších 100. Takisto sú v príprave nové špeciálne eventy, ku ktorým patrí aj co-op event Outbreak zahrnutý v aktualizácii Operation Chimera. Nie je to jednorázová záležitosť – v budúcnosti sa chystajú ďalšie, pričom má pribudnúť aj nový Pick & Ban PvP mód. V ňom môže jeden tím vetovať dvoch operátorov, vďaka čomu si budú musieť súperi zvoliť inú dvojicu. Platí to však aj spätne.

Súčasne s rozširovaním Rainbow Six Siege zároveň Ubisoft potvrdil, že ďalšia hra nie je vo vývoji: „Povieme to tu naozaj nahlas: Nechystá sa pokračovanie. Budeme tu ďalších 10 rokov.“ Prehlásil to šéf značky Alexandre Remy. Platí to teda aj o ďalších hrách z prostredia Rainbow Six, vrátane zrušeného projektu Patriots. Ten bol vo vývoji ešte pre Xbox 360 a PS3, ale príchod novej generácie znamenal nový začiatok a vychýlenie sa z kurzu, ktoré spôsobilo, že hra bola zrušená a štúdio začalo robiť na taktickej a obzvlášť náročnej verzii Counter-Striku.

Rainbow Six Siege Year 3 Pass

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *