Rainbow Six Siege dostane nových operátorov už budúci týždeň

Rainbow Six Siege

Na Rainbow Six Siege sa nezabudlo, Ubisoft totiž už budúci týždeň rozšíri hru o ďalšiu bezplatnú expanziu, ktorá dostala názov Operation Dust Line. Tento nový dodatok obohatí hru o dvoch nových operátorov US Navy Seals, čo je síce oslavovaná jednotka, ale na bojisku patrí k tým horším. Takže ak ich skipnete v prospech GSG 9 alebo Spetsnazu, veľa škody tým nenarobíte. Opäť to vyzerá na kombináciu Chlap+Žena, podobne ako to bolo pri kanadskom balíčku Operation Black Ice.

Tou ženou je Valkyrie v obrane, ktorá má lepivé kamery. Chlapským hrdinom v tomto dodatku je Blackbeard, za ktorého sa bude dať hrať pri útoku. Má bojovú pušku a štít, čiže také klasické vybavenie, nič špeci. Expanzia tiež prinesie novú mapu na Blízkom východe, takže ako agresor by sa sem celkom hodila ISIS. Názov tejto mapy ešte oznámený nebol, vieme ale, že Ubisoft bude streamovať gameplay z nového DLC na Twitchi už 7. mája/května, pred finále Pro League PC. Dodatok samotný potom vyjde 11. mája.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *