Frost a Buck, to sú dvaja noví operátori v balíčku Black Ice pre Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege Operation Black Ice

Ubisoft sľúbil, že Rainbow Six Siege bude dostávať nové bezplatné DLC každý štvrťrok a hneď na úvod to bude Operation Black Ice, ktorý so sebou prinesie dvoch nových operátorov, novú mapu, skiny zbraní a ďalšie novinky. Balíček mal vyjsť ešte tento mesiac, no z nejakého dôvodu bolo jeho vydanie posunuté až na začiatok februára/února, kedy ho s predstihom dostanú majitelia Season Passu. O akých operátorov sa ale bude jednať? To sa dozvedáme len teraz vďaka úniku, ktorý odhalil, že sa bude jednať o členov Kanadskej Joint Task Force 2 (JTF2 / FOI2), Frost a Bucka.

Za Frost budeme hrať pri obrane s tým, že jej špeciálnou zbraňou je mechanická pasca Welcome Mat, ktorá zneschopní nepriateľov. Buck, za ktorého budeme hrať pri útoku, má špeciálny brokovnicový doplnok na svojej hlavnej zbrani, ktorý sa volá Skeleton Key.

Rainbow Six Siege Black Ice Buck

Rainbow Six Siege Black Ice Frost

Rainbow Six Siege Black Ice Frost

Rainbow Six Siege Black Ice Buck Operator

via XboxAchievements

 

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *