Seagate vydá externý disk s motívom Sea of Thieves

Sea of Thieves Limited Edition Accessories
Microsoft predstavil ďalšie príslušenstvo, ktoré je ako stvorené pre fanúšikov pripravovanej pirátskej multiplayerovky Sea of Thieves.

Tentoraz však nejde o produkty priamo z dielne Microsoftu, ale o doplnky vytvorené partnermi SeagateController Gear. Novinkou pre náš trh je však prvý menovaný, 2TB externý disk Game Drive pre Xbox v špeciálnej Sea of Thieves edícii. Oproti klasickej sa tento externý disk odlišuje len vizuálom, ktorý sa nesie v podobnom duchu ako ovládač, ktorý MS predstavil už v decembri/prosinci.

Seagate Game Drive Sea of Thieves 2TB

Na externom disku sa nachádza opäť fialová potlač, zlaté Xbox logofosforeskujúca lebka, ktorá svieti v noci. To dodáva disku skutočne jedinečný feeling. Veď predsa, nie každý deň máte k dispozícii hard disk so svietiacou lebkou. Externý disk má kapacitu dostatočnú na to, aby ste naň nainštalovali 50 väčších hier, hoci posledné veľké exkluzivity od Microsoftu zaberajú asi 100GB každá. Bonusom pre hráčov je, že v balení sa nachádza mesačný Game Passexkluzívna vyšperkovaná zbraň The Midnight Blunderbuss. A čo je najlepšie, vychádza v deň vydania hry za 90 dolárov – teda 20. marca/března. A to tiež znamená, že vďaka priloženému Game Passu si zároveň užijete Sea of Thieves v deň vydania!

Sea of Thieves Xbox Pro Charging Stand

Druhou novinkou, ktorá je fakt pekná, je dvojica limitovaných stojančekov od Controller Gear. Jeden slúži zároveň na nabíjanie a nesie označenie Xbox Pro Charging Stand. Okrem toho, že je vyrobený z rovnakého plastu ako ovládač, hráči sa môžu tešiť na naozaj prémiovú sadu, ktorá navyše obsahuje vlastnú dobíjateľnú batériu, kryt a trojmetrový nabíjací kábel. Jeho cena činí $50 a na americký trh sa dostane 5. apríla/dubna. Na trh však príde aj stojan z novej, redesignovanej série Xbox One Controller Stand v2.0. Je to vyložene len stojan, s pekným vzhľadom, za 15 dolárov. Bohužiaľ, stojany sa predávajú iba v USA, takže sa môžeme aspoň pokochať ich vzhľadom.

Sea of Thieves Xbox One Controller Stand V2

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *