Overwatch oslávi čínsky nový rok novou mapou

Overwatch Year of the Dog
Overwatch sa v Ázii teší veľkej popularite a niet divu, že sa Blizzard snaží zavďačiť aj hráčom z tohto ďalekého kútu sveta.

Do Overwatchu preto v rámci špeciálneho eventu Year of the Dog zamieri nová mapa odohrávajúca sa v Thajsku. Bude mať dve časti, jednu modernú a druhú historickú s chrámom uprostred, takže sa tu hráči budú cítiť skoro ako v Eichenwalde. Mapa bola navrhnutá špecificky pre Capture the Flag režim, ktorý sa do hry vráti špeciálne kvôli eventu.

CTF si zároveň prejde pár zmenami, medzi ktoré patrí Sudden Death scenár a vlajky tímov sa budú postupne približovať do stredu mapy, takže keď dôjde k reštartovaniu matchu, na mape bude čoraz menej miesta na zabratie. Ďalšou potešujúcou zmenou je, že hráči okamžite vezmú do rúk vlajky a niektoré schopnosti, ktoré majú vplyv na pohyb, spôsobia, že hráči pustia vlajku z ruky. Event začína dnes.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár