Overwatch 2 ohlásený, prinesie príbeh

Overwatch 2

BlizzCon sa nezaobišiel bez ohlásení pre konzoly, medzi ktorými sme uvideli aj novinku Overwatch 2.

Hra bude presne taká, ako sme mohli čítať v únikoch z posledného týždňa, čo spomenul aj producent Jeff Kaplan. Podľa neho to značne zjednodušilo celý priebeh ohlásenia, lebo všetko to, čo chcel povedať, sa nemusí učiť, ale jednoducho mu to stačí prečítať z displeja telefónu.

Každopádne, najväčšou špecialitou pri Overwatch 2 je príbeh. Vďaka tomu tak máme k dispozícii rovno príbehový trailer, ktorý nám ukazuje viaceré postavy vrátane Tracer, Winstona, Mei, Genjiho a ďalších, ako idú zachrániť Paríž pred armádou robotov. Tí po rozpustení špeciálnej jednotky Overwatch predstavujú pre svet obrovskú hrozbu, ktorá si vyžiadala tisíce životov. Preto je čas, aby sa tím Overwatch vrátil.

Overwatch 2 sľubuje, že príbehové misie a hrdinské misie budú mať vysokú úroveň opakovateľnosti aj vďaka co-op podpore. Rovnako tak hra ponúkne možnosť vylepšovať postavy, levelovať, pribudne nový PvP režim Push, PvP mapy z rôznych kútov sveta, ako aj nové postavy. Multiplayer hry aj naďalej stavia na súboji dvoch tímov.

Blizzard sa zároveň zamyslel nad tým, čo znamená pokračovanie takejto hry. Odpoveďou je, že Overwatch a Overwatch 2 ponúknu zjednotený multiplayer s prístupom k rovnakému obsahu. Rovnako platí, že progres, kozmetické itemy a mnoho ďalších vecí, ktoré ste mali v predošlej hre, sa vám prenesú do Overwatch 2.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *