Okoreň si konverzácie na iPhone nálepkami Halo

 Halo iPhone Stickers

Kedy vyjde Halo 6, to netuší snáď ani Phil Spencer. Ak ste fanúšikom tejto značky, svoju lojalitu môžete prejaviť aj inak, než čakaním. Podmienkou je vlastniť iPhone.

Microsoft sa totiž chopil možnosti posielania stickerov cez iMessage a vydal sadu nálepiek inšpirovaných sériou Halo. Takže okrem toho, že môžete svojim kamarátom posielať správy bezplatne, tak môžete konverzáciu obohatiť o Warthogy, Covenantov, Master Chiefa a ďalšie symboly tejto série.

Samozrejme sa dajú stiahnuť bezplatne, podmienkou je však mať zariadenie so systémom iOS 10 alebo novším. Čo znamená, že je treba mať aspoň iPhone 5 alebo iPhone 5c. Prípadne ak používate ostatné zariadenia, tak iPad 4. generácie, iPad mini 2 alebo iPod touch 6. generácie. To je ten, čo vyzerá navlas ako jeho predchodca, len stratil pútko.

Halo Stickers
Halo Stickers
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *