Okoreň si konverzácie na iPhone nálepkami Halo

 Halo iPhone Stickers

Kedy vyjde Halo 6, to netuší snáď ani Phil Spencer. Ak ste fanúšikom tejto značky, svoju lojalitu môžete prejaviť aj inak, než čakaním. Podmienkou je vlastniť iPhone.

Microsoft sa totiž chopil možnosti posielania stickerov cez iMessage a vydal sadu nálepiek inšpirovaných sériou Halo. Takže okrem toho, že môžete svojim kamarátom posielať správy bezplatne, tak môžete konverzáciu obohatiť o Warthogy, Covenantov, Master Chiefa a ďalšie symboly tejto série.

Samozrejme sa dajú stiahnuť bezplatne, podmienkou je však mať zariadenie so systémom iOS 10 alebo novším. Čo znamená, že je treba mať aspoň iPhone 5 alebo iPhone 5c. Prípadne ak používate ostatné zariadenia, tak iPad 4. generácie, iPad mini 2 alebo iPod touch 6. generácie. To je ten, čo vyzerá navlas ako jeho predchodca, len stratil pútko.

‎Halo Stickers
‎Halo Stickers
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *