Xbox One X dostal licencovaný skin s motívom pôvodnej konzoly

Original Xbox One X Decal
Chcete sa vrátiť do minulosti? Potom je tu možnosť, ako to spraviť. Americký výrobca príslušenstva Controller Gear totiž predstavil perfektný doplnok pre tých, ktorí chcú mať okrem klasického Duke controlleru aj Xbox One X s klasickým dizajnom.

Výrobca predstavil polep s motívom „Original Xbox“, ktorý bol prispôsobený na mieru pre Xbox One X. Na rozdiel od iných skinov sa nedá povedať, že by bol tento nevkusný. Myslí totiž na detaily a tak po nalepení nebudete mať na predku nejakú nevydarenú repliku pôvodnej mechaniky alebo prvky ukrojené niekde v polovici len preto, lebo na ne nezostalo miesto. Možno tak hovoriť o prémiovom dizajne, ktorý je ešte ďalej vylepšený po technickej stránke.

Polep využíva prémiové riešenie od 3M, ktoré pozostáva z troch vrstiev. Jeho súčasťou je laminát odolný proti škrabancom a tiež lepidlo, ktoré nezanecháva bubliny. Stred tvorí digitálny print s fotorealistickou kvalitou tlačeného obrazu. Aj to je dôvod, prečo je oficiálne licencovaný Microsoftom pre použitie s Xbox One. Skin pozostáva z dvoch častí – vrchná strana, ktorá imituje pôvodnú konzolu Xbox, kým predok berie na vedomie dizajnové rozdiely medzi dvomi zariadeniami. Možno nepoteší cena, keďže oficiálny produkt koštuje 29,99$.

Original Xbox Skin for Xbox One X by Controller Gear

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Po designové stránce je to fantastický kousek. Paráda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *