Mafia III ponúka exkluzívne grafické vylepšenia pre Xbox One X

Mafia III
Jednou z hier, ktorá dostala podporu Xbox One X bez väčších fanfár ešte pred vydaním, bola Mafia III. O vylepšeniach sa doposiaľ moc nehovorilo a tak sa o nich dozvedáme len teraz. Zdá sa dokonca, že niektoré z vylepšení budú dostupné exkluzívne pre Xbox One X.

Americké štúdio Hangar 13, ktoré stojí za tretím dielom Mafie, totiž práve priblížilo všetky vylepšenia. Za zmienku stojí, že HDR je dostupné exkluzívne pre Xbox One X, nedostane sa ani na PS4 Pro ani na PC. Čo sa renderovania týka, hra sa renderuje v rozlíšení 3072 x 1728 pixelov a následne je upscalovaná do 3840 x 2160. Nevyužíva pritom checkerboarding, ako niektoré hry, obraz sa jednoducho upscaluje. Okrem toho sa Mafia III na Xbox One X dočkala SSAO, detailnejších modelov a prepracovaných volumetrických efektoch a tieňoch. Hra tiež obdržala podporu pre PS4 Pro, avšak vylepšenia pre túto verziu neboli priblížené, okrem podpory vyššieho rozlíšenia.

Mafia 3 Xbox One X

via WCCFTech

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. Rado píše:

    2:0 pre xboxoneX

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *