(Aktualizované) Halo 3 ODST sa objavilo na Xbox One Store!

Halo 3 ODST

Aj keď pravdepodobne omylom, pripravovaný dodatok Halo 3 ODST pre TMCC sa na krátku dobu objavil v obchode pre Xbox One. No ešte predtým, než mal niekto možnosť si hru kúpiť, všetky zmienky o titule boli odstránené a nateraz ho môžete len vygoogliť, bez možnosti odhaliť akékoľvek ďalšie detaily. No my už teraz vieme, že remastrovaná kampaň má 8,81 GB a okrem príbehovej kampane bude obsahovať aj mapu Relic z Halo 2 a samozrejme množstvo nových achievementov, ktoré doplnia dnešných 500 achievementov. Navyše sa objavila špekulácia, že Microsoft vydá Halo 3 ODST už tento piatok za doposiaľ neuvedenú čiastku. Tí, ktorí si kúpili pôvodnú TMCC kolekciu do 19.12.2015, dostanú dodatok zadarmo.

Aktualizácia: Microsoft sa ospravedlnil, uvedený dátum vydania nie je skutočný a slúžil iba ako placeholder. V súčasnosti prebieha finálne testovanie dodatku Halo 3 ODST a akonáhle bude ukončené, spoločnosť oznámi bližšie detaily k jeho vydaniu.

tmcc-odst-nmpd-hq-police-action_1920x1080-26f37a1f27fa496b8b96dc97b4327e63

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *