Vrchný dizajnér multiplayeru Halo opustil 343 Industries

Halo The Master Chief Collection
Tak, ako do štúdií noví ľudia prichádzajú, tak odtiaľ iní odchádzajú. Tentoraz svoj odchod oznámil zo štúdia 343 Industries Lawrence Metten, ktorý navrhoval multiplayer v Halo, vrátane toho v súčasnej hre – Guardians.

Samotný multiplayer v Halo 5: Guardians sa teší veľkej popularite aj vďaka režimu Warzone, ktorý sa inšpiroval populárnym módom Conquest v sérii Battlefield. Či pracoval aj na Halo: Infinite, nie je jasné, ale svojou predošlou prácou mohol udať smer, akým sa bude uberať online hra aj v chystanom dieli.

„Po piatich rokoch práce na Halo a takmer desaťročiu v Microsofte nastal čas na odchod. Opustiť moju milovanú prácu nebolo ľahké, obzvlášť keď mi firma dala prácu ako 21-ročnému absolventovi filmárskej školy. Vo vnútri som ale presvedčený, že som pripravený na zmenu a nové výzvy,“ uviedol na Twitteri.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *