The Dreaming City v Destiny 2: Forsaken malo pôvodne fungovať inak

Destiny 2 Forsaken
Spočiatku to moc nevyzeralo, že by Bungie chcelo rozširovať svet Destiny 2, ale štúdio nás presvedčilo o opaku s vydaním expanzie Forsaken. Tá totiž rozšírila svet Destiny naozaj poriadne, o nový región The Dreaming City, čo je zároveň domovské mesto rasy Awoken.

Mesto nachádzajúce sa v pomerne mysterióznej lokalite Reef má v hre naozaj veľkú rolu. Pôvodný koncept mesta bol však úplne iný oproti tomu, čo uvidia hráči vo vydanej her. Snívajúce mesto malo byť spočiatku klasickou lokalitou na spôsob Destiny, akú mali hráči spočiatku objavovať prostredníctvom misií a až po prejdení niekoľkých hodín obsahu sa mali dopracovať k novému raidu. K zmene došlo až v novembri/listopadu minulého roka, teda dva mesiace po vydaní Destiny 2 na Xbox One.

Vtedy štúdio rozhodlo, že mesto The Dreaming City bude fungovať inak. Že bude kompletne prístupné od prvého momentu, kedy doň hráči vkročia, a to by platilo aj o spomínanom raide. Samotný príbeh Forsaken by bol zároveň prispôsobený týmto zmenám, pričom príbehová línia Curse sa odomkne až po dokončení raidu. To sa stalo už po 19 hodinách od vydania. Behom panelovky sa tiež tvorcovia podelili o ďalšie zaujímavosti. Napríklad úlohy Ascendant Challenge boli inšpirované levelmi v Super Mario Sunshine.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *