343 Industries formálne ohlásili televízny seriál Halo

Halo TV Series
Microsoft prvýkrát oznámil prípravu seriálu Halo ešte pri predstavení Xbox One v roku 2013 a odvtedy sme o seriáli počuli iba sporadicky. Projekt už ale konečne nabral na obrátkach a 343 Industries ho formálne oznámili.

Seriál oznámila Kiki Wolfkill, šéfka pre transmédiá v 343 Industries. Pôjde o epický nový príbeh odohrávajúci sa v univerze Halo a vôbec prvý hraný televízny seriál z tejto série. O produkciu sa postará prémiová televízia Showtime v spolupráci s Amblin Television a takými zvučnými menami ako sú Kyle Killen (Osamelá Hviezda), Rupert Wyatt (Zrodenie planéty opíc) a Steven Spielberg. Seriál je podľa 343 Industries už v predprodukčnej fáze a plná produkcia započne v roku 2019, kedy by tiež mohla debutovať prvá epizóda. Či tu uvidíme aj Master Chiefa, je v tejto chvíli otázne.

Halo TV Series

via Halo Waypoint

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *