FIFA 19 bude poskytovať detaily k loot boxom a kartám vo FUT

FIFA 19
Zrejme v reakcii na rozhodnutie holandských a belgických úradov EA potvrdila, že loot boxy vo FIFA 19 si prejdú menšou zmenou. Po novom totiž bude EA informovať hráčov o tom, aká je šanca na získanie vysnívanej karty do FUT.

„Keď si do Ultimate Team kúpite balíček, budete vedieť, čo dostanete. Existuje určitý počet garantovaných ziskov – a začneme tiež ukazovať pravdepodobnosť toho, či získate z jednotlivých balíčkov to, čo chcete. Toto bude v našich 19-tkových tituloch. Takže, aspoň je tu tá možnosť vedieť, aká je šanca, že získate X, Y alebo Z kartu,“ uviedol viceprezident EA Sports, Daryl Holt.

Režim vo Fife 18 dáva hráčom iba vágnu možnosť zistiť, čo sa nachádza vovnútri. Napríklad Zlatý balíček obsahuje mix 12 položiek, vrátane hráčov (prevažne troch) a consumable itemov a aspoň 10 Gold kariet a jednu Rare. Spoločnosť tak chce ale zrejme reagovať na rozhodnutia úradov z Beneluxu, ktoré sa zhodli na tom, že loot boxy v prípade FIFA Ultimate Team majú prvky hazardu a tak by mohli byť stiahnuté z trhu ako ilegálne. Do toho si treba pripočítať kontroverziu z Holandska, kde sa s EA súdil istý vysokoškolský študent za to, že sa nechal oklamať reklamou na FUT.

FIFA 18 FUT Birthday

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *