Seriál Halo stratil režiséra

Halo TV Series
Už to vyzeralo, že všetko bude so seriálom Halo napredovať tak, ako má, no prišla menej potešujúca správa. Kanál Showtime potvrdil, že seriál stratil režiséra.

Rupert Wyatt odstúpil od projektu a to najmä pre konflikty v plánovaní prác. Nebude tak zaskakovať ani rolu režiséra, ani výkonného producenta. Sám Wyatt sa k veci vyjadril:

Je veľká škoda, že zmeny v rozvrhu produkcie Halo mi bránia pokračovať v roli režiséra seriálu. Čas, ktorý som strávil pri Halo, bol bohatý na kreativitu a odmenou za túto skúsenosť je fenomenálny tím ľudí. Teraz sa pridám k légii fanúšikov, neviem sa dočkať, až bude seriál hotový a prajem všetkým len to najlepšie.

Riaditeľ programovania Gary Levine tiež potvrdil odchod, zároveň však dodal, že práce prebiehajú hladko: „Naša adaptácia Halo sa vyvíja nádherným smerom s bohatými postavami, pútavými príbehmi a silným scenárom. Samozrejme, požiadavky na takýto seriál sú enormné a tak sme museli predĺžiť produkciu, aby sme to spravili správne. Nanešťastie táto zmena vytvorila konflikt s Rupertom, ktorému patrí vrelá vďaka za všetko, čo tomuto projektu dal.“

Samotný seriál bol ohlásený ešte v roku 2013 pri predstavení pôvodnej konzoly Xbox One.

via ComicBook

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *