343 Industries ukazujú systém inteligentnej inštalácie Halo: The Master Chief Collection

Halo The Master Chief Collection
343 Industries majú plné ruky práce s Xbox One X patchom a to najmä po tom, ako povedali, že nás čaká už v blízkej dobe. Aktualizácia prinesie do hry podporu 4K, HDR a zrejme aj nejaké dodatočné grafické vylepšenia pre One X. Môžeme však očakávať aj nárast veľkosti hry a preto plánujú 343i zakomponovať do hry systém Intelligent Delivery.

Jedná sa o systém inteligentnej inštalácie, v ktorej si môžu hráči sami pri inštalácii zvoliť, aký obsah chcú inštalovať. Microsoft už skôr avizoval, že systém umožní si napríklad zvoliť konkrétne súčasti alebo jazykové lokalizácie, ktoré majú byť nainštalované. Ako to bude vyzerať u Halo: The Master Chief Collection, máme možnosť vidieť práve teraz. Vývojári cez Twitter prezentovali, že umožnia hráčom nainštalovať kampaňmultiplayerové mapy jednotlivých hier. Na výber sú obe možnosti pre Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3 a Halo 4.

Spoplatnený datadisk Halo 3: ODST umožní nainštalovať len kampaň. Predchádza tomu „počiatočná inštalácia“, ktorá nainštaluje samotné menu hry a kľúčové súbory. Ďalej si hráči zvolia jazyky, ktoré chcú mať nainštalované a potom spomínané rozkúskované hry. Systém tiež umožní, v prípade inštalovania celej kolekcie, zvoliť si priority.

Halo MCC Custom Installation

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *