Bethesda spúšťa výmenný program pre majiteľov zberateľských edícií Fallout 76

Fallout 76 Power Armor Edition
To, že Bethesda oklamala majiteľov zberateľskej edície Fallout 76, sa vypomstilo. Bethesda bola donútená odščtartovať výmenný program, v rámci ktorého nahradí majiteľom zberateľskej edície Fallout 76 tašky.

Bethesda už pôvodne sľubovala, že hráči v rámci zberateľských edícií dostanú peknú plátennú tašku. Všetko sa ale zmenilo pri vydaní, kedy sa prví majitelia dopracovali ku zberateľkám a zistili, že Bethesda potichu nahradila prezentovanú tašku omnoho lacnejšou, nylonovou. Štúdio sa najprv vyjadrilo, že šlo o prototyp a kvôli náročnej a drahej výrobe ho nakoniec vymenila. No už o chvíľu sa na internete objavili vyjadrenia, že štúdio rozdalo takéto tašky influencerom očakávajúc, že za to budú o hre písať (v dobrom).

Bethesda však spravila toľko prešľapov, že reputáciu hry už nemá ako zachrániť. Spustila však aspoň možnosť požiadať o výmenu tašky zo svojej zberateľskej edície do 31. januára/ledna 2019. Dovtedy majú majitelia zberateľských edícií nárok na náhradu lacnejšej tašky za drahšiu, pričom je k tomu treba vypísať formulár na stránke Bethesdy.

Fallout 76 Power Armor Edition Nylon Bag

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *