Ubisoft pripravuje 5 hier pre Xbox Project Scarlett

Ubisoft

Ubisoft počas oznámenia finančných výsledkov prehlásil to, čo sme už tak nejak tušili skôr. Že Ghost Recon Breakpoint neoslnil a to ako po stránke recenzií, tak po stránke popularity.

Faktom je, že Breakpoint nezahviezdil ani v našej recenzii, pričom recenzie sa zhodli v jednom: hra je veľmi, možno až príliš, podobná Wildlands, s prvkami The Division 2 a chýbala jej väčšia originalita. Do toho si treba prirátať komplikované UI, čo vypovedá aj o nespokojnosti s technickým stavom hry. Konieckoncov, Ubisoft priznal, že Ghost Recon je prepadák a donútil štúdio sa zamyslieť nad tým, ako vyvíja budúce hry. Preto sa štúdio rozhodlo posunúť tri pripravované tituly vrátane Watch_Dogs: Legion, Gods & Monsters a Rainbow Six: Quarantine.

Ubisoft ďalej potvrdil, že pripravuje 5 hier pre budúcu generáciu konzol, teda pre PS5 a Xbox Project Scarlett. Zároveň oznámil, že tri vyššie spomenuté hry vyjdú na súčasné aj budúce konzoly. Šéf Ubisoftu Yves Guillemot prehlásil, že hráči sa majú na čo tešiť s novými konzolami:

Áno, päť hier vyjde na túto generáciu a na budúcu generáciu, a budú naplno využívať všetky nové funkcie týchto konzol, ktoré budú pre hráčov extrémne zaujímavé. Nový obsah si budete môcť stiahnuť omnoho rýchlejšie, hráči zažijú lepšie snímkovanie a je tu veľa dobrých vecí, ktoré prídu s týmito strojmi.

Yves Guillemot, CEO Ubisoftu

Guillemot tiež potvrdil, že cieľom Ubisoftu je zaviesť cross-play vo všetkých PvP hrách. Dnes to podporuje len Brawlhalla a Just Dance, ale do budúcnosti chcú, aby crossplay bol samozrejmosťou aj u takých hier ako je séria Tom Clancy’s alebo The Crew.

via Yahoo Finance, WCCFTech, GameInformer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *